Політика конфіденційності

Ми рекомендуємо вам уважно ознайомитися з Політикою конфіденційності та використовувати її для прийняття обґрунтованих рішень. Відвідуючи веб-сайти, мобільні додатки або інші онлайн об’єкти групи Goxbet, або створюючи обліковий запис через наші Послуги, ви тим самим погоджуєтеся з Політикою конфіденційності.

Якщо у вас є які-небудь питання (або коментарі) щодо вашої інформації або цієї Політики конфіденційності, ви можете зв’язатися з нашим співробітником із захисту даних за адресою:

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО

Ми збираємо два типи інформації від наших користувачів:

Особиста інформація

Перший тип інформації – це інформація, яка ідентифікує або може розумно ідентифікувати окрему особу при розумних зусиллях (“Особиста інформація”). Особиста інформація, що збирається, може складатися з такого:

 • Реєстраційні дані: Коли ви відкриваєте рахунок і реєструєтесь для використання Послуг, вам буде запропоновано надати нам певні дані про себе, такі як: ім’я та прізвище, адреса електронної пошти, стать, дані про народження, фізична адреса, ідентифікаційний номер, номер телефону, рід занять тощо.
 • Посвідчення особи, видане державою: У деяких випадках від вас вимагатимуть надати копію посвідчення особи, виданого державою, для перевірки особи. Зверніть увагу, що ця інформація потрібна для використання деяких функцій наших Послуг.
 • Платіжна інформація: Для того щоб ви могли користуватися всіма функціями Послуг (наприклад, робити ставки, здійснювати покупки, грати в турнірах тощо), від вас вимагатимуть платіжну інформацію, наприклад, номер вашої кредитної картки та дані банківського рахунку.
 • Добровільна інформація: Ми також збираємо інформацію, яку ви надаєте нам добровільно. Наприклад, коли ви відповідаєте на повідомлення від нас, спілкуєтеся з нами електронною поштою або ділитеся додатковою інформацією про себе в процесі використання Послуг, наприклад, у чаті або в іграх.
 • Інформація про пристрій: Ми збираємо певні типи даних про підключення та інформацію щодо вашого пристрою, програмного або апаратного забезпечення, які можуть ідентифікувати вас, наприклад: унікальні ідентифікатори пристрою (наприклад, UDID, IMEI, MAC-адреса), відбитки пальців браузера, IP-адресу і дані про геолокацію.
 • Телефонні дзвінки: Ми записуємо або відстежуємо телефонні дзвінки з метою підтримки клієнтів, навчання та/або безпеки.
 • Соціальні мережі: Коли ви реєструєтеся через обліковий запис соціальної мережі (наприклад, обліковий запис Facebook), щоб скористатися Послугами або зв’язати свій обліковий запис гравця з таким обліковим записом, ми отримуємо доступ до основної інформації з вашого облікового запису соціальної мережі, як-от ваше ім’я, дата народження, фотографія профілю та список друзів, а також до інформації, яку ви зробили загальнодоступною в такому обліковому записі.

Крім того, при використанні Послуг ви можете мати можливість через свою соціальну мережу “Запросити друга” скористатися Послугами. Якщо ця людина прийме ваше запрошення, ми можемо отримати від неї Персональні дані, такі як: ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону і дата народження. Ми використовуватимемо Персональну інформацію для цілей, викладених у цьому документі, і розкриватимемо таку інформацію тільки третім особам, як зазначено в цій Політиці конфіденційності.

Інформація, яку ми збираємо у третіх осіб: Ми збираємо Особисту інформацію від сторонніх постачальників послуг, наприклад, інформацію про вашу кредитну історію від кредитних агентств та іншу фінансову інформацію, що має відношення до надання Послуг, а також інформацію, що збирається для перевірки вашої особистості та запобігання шахрайським або незаконним діям.

Неособиста інформація

Другий тип інформації – це неідентифікована і така, що не піддається ідентифікації інформація, що відноситься до Користувача (Користувачів), яка може бути доступна або зібрана за допомогою використання Користувачем Послуг (“Неособиста інформація”).

Неособиста інформація, що збирається, складається з технічної інформації та агрегованої інформації про використання, та може містити, серед іншого, операційну систему Користувача, тип браузера, роздільну здатність екрана, мову браузера та клавіатури, “потік кліків” Користувача та його дії в Послугах, період часу, протягом якого Користувач відвідував Послуги, та відповідні позначки часу і т.д.

Щоб уникнути сумнівів, будь-яка Неособиста інформація, пов’язана або поєднана з будь-якою Персональною інформацією, вважатиметься Персональною інформацією доти, доки існує таке з’єднання або зв’язок.

Типи Неособистої інформації, яку ми збираємо від вас або про вас:

 • Технічна інформація: З метою підвищення функціональності Послуг і надання вам кращого користувальницького досвіду ми збираємо технічну інформацію, що передається вашим пристроєм, включно з певною інформацією про програмне й апаратне забезпечення (наприклад, тип браузера й операційної системи, використовуваної вашим пристроєм, мовні вподобання, час доступу та доменне ім’я вебсайту, з якого ви перейшли на Послуги, і т.д.).
 • Інформація про ігровий процес: Ми записуємо інформацію про гру, включно з, крім іншого, вашими депозитами, ставками, бонусами, тривалістю ігрової сесії та вашими високими результатами. Ми також можемо передавати і публікувати таку інформацію через будь-яку з наших Платформ.
 • Інформація про пристрій і підключення: Якщо ви завантажуєте Програмне забезпечення на свій пристрій, ми можемо збирати інформацію з конкретного пристрою, який ви використовуєте, з метою безпеки, а також для виявлення та запобігання шахрайству. Наприклад, ми можемо збирати інформацію про інші програми, запущені одночасно з Програмним забезпеченням, щоб визначити, чи використовуєте ви програми, пов’язані з шахрайською діяльністю (наприклад, роботи, шкідливі програми тощо), або перевірити, чи використовуєте ви з’єднання через VPN або проксі.
 • Аналітична інформація: Ми збираємо інформацію про використання вами Послуг, таку як використання додатків, файли журналів, активність користувача (наприклад, переглянуті сторінки, кількість часу, проведеного на певних сторінках, перегляд онлайн, кліки, дії тощо), мітки часу, попередження тощо. Ця інформація збирається, зокрема, для усунення помилок і неполадок, а також для цілей дослідження та аналізу вашого користування Послугами.
 • Анонімна інформація: Ми можемо анонімізувати або деідентифікувати інформацію, зібрану за допомогою Послуг або іншими способами, щоб ця інформація сама по собі не могла ідентифікувати вас особисто. Наше використання і розкриття такої агрегованої або деідентифікованої інформації не підлягає жодним обмеженням у рамках цієї Політики конфіденційності, і ми можемо розкривати її іншим особам без обмежень і для будь-яких цілей, наприклад, у рекламних або маркетингових цілях.

Неповнолітні

Послуги не призначені для осіб, які не досягли 21 року, або осіб, які не досягли віку законної згоди на використання Послуг у будь-якій юрисдикції, залежно від того, який вік є вищим (“Повнолітні”). Якщо ви не досягли повноліття, вам не слід завантажувати або використовувати Послуги, а також надавати нам будь-яку Особисту інформацію.

Ми залишаємо за собою право доступу та перевірки будь-якої отриманої від вас Особистої інформації. У разі якщо нам стане відомо, що користувач, який не досяг повноліття, поділився будь-якою інформацією, ми можемо видалити таку інформацію. Якщо у вас є підстави вважати, що неповнолітній поділився з нами будь-якою інформацією, будь ласка, зв’яжіться з нами.

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЗБРАНУ ІНФОРМАЦІЮ

Ми використовуємо вашу особисту інформацію в перерахованих нижче цілях:

 • Для створення, управління та оновлення вашого облікового запису;
 • Для надання та експлуатації Послуг (наприклад, для ставок і обробки платежів);
 • Для зв’язку з вами та інформування вас про останні оновлення наших Послуг і спеціальні пропозиції;
 • Для маркетингу наших Послуг (див. докладніше нижче в розділі “Маркетинг”), а також для надання вам рекламних оголошень, включаючи поведінкову рекламу;
 • Для проведення аналітичних, статистичних і дослідницьких цілей, щоб поліпшити і адаптувати Послуги до ваших потреб та інтересів (наприклад, шляхом складання зведених звітів про використання певних функцій наших Послуг);
 • Для цілей управління взаємовідносинами з клієнтами, а також для підтримки та усунення неполадок у роботі Послуг і для відповіді на ваші запити;
 • Щоб ми могли й надалі розвивати, налаштовувати та покращувати Послуги на основі загальних уподобань і використання Користувачами;
 • Щоб забезпечити вам відповідальне ігрове середовище;
 • Для зв’язку з вами і для обробки будь-яких ваших запитів на здійснення ваших прав Користувача;
 • Для ідентифікації та автентифікації вашого доступу до певних функцій Послуг;
 • Для виявлення та запобігання шахрайській та незаконній діяльності або будь-якому іншому виду діяльності, що може поставити під загрозу або негативно вплинути на цілісність Послуг, зокрема шляхом виявлення ризиків, пов’язаних з вашою діяльністю в наших Послугах;
 • Розслідувати порушення наших правил і Угоди користувача, а також забезпечувати дотримання наших правил і Угоди користувача;
  для розслідування та вирішення спорів у зв’язку з використанням вами Послуг;

ВАШІ ПРАВА

Ви можете в будь-який час зв’язатися з нами електронною поштою і попросити:

 • Отримати доступ або видалити будь-яку Особисту інформацію, що відноситься до вас.
 • Змінити або оновити будь-яку особисту інформацію, що стосується вас (наприклад, якщо ви вважаєте, що ваша Особиста інформація невірна, ви можете вимагати її виправлення або видалення).
 • Зверніть увагу, що ви також можете вимагати, щоб ми виправили помилки щодо вашої Особистої інформації (за винятком випадків, коли інформація повинна зберігатися у вихідному форматі згідно з чинними законами і правилами);
 • Щоб ми обмежили або припинили будь-яке подальше використання вашої Особистої інформації;
 • Що ми надамо Особисту інформацію, яку ви добровільно надали нам, у машинозчитуваному форматі.

Зверніть увагу, що ці права не є абсолютними, і запити підкоряються будь-яким застосовним юридичним вимогам, зокрема правилам азартних ігор та іншим юридичним та етичним зобов’язанням зі звітування або зберігання документів. Ми також можемо виправити, поповнити або видалити неповну або неточну інформацію в будь-який час і на власний розсуд відповідно до нашої внутрішньої політики.